עברתם לעבוד בצורה היברידית? 
פוסט זה הוא בשבילכם! 

עקב מחלת הקורונה, חלה עלייה משמעותית בשימוש באינטרנט לצרכים שונים.
עובדים מהבית במקום להגיע למשרד, משלמים חשבונות באינטרנט, רוכשים באון – ליין במקום להגיע לסופר או במקום להסתובב בחנויות ובקניונים ועוד.
מצד אחד נוח מאוד, לא צריך לצאת מהבית, הכל מגיע אלינו אבל המצד שני התחילה עלייה משמעותית של תקיפות סייבר שנהפכו להיות הרבה יותר מתוחכמות. הצד האפל של האינטרנט.

התחלנו לשמוע על חברות גדולות שחטפו וירוס כופר או שהמערכות שלהם נפרצו והאקרים הפיצו את הפרטים האישיים כמו גם כרטיסי האשראי של הלקוחות אז בעצם איך האקרים מגיעים לאותן החברות?

שרשרת אספקה – במקום לתקוף חברה גדולה קל יותר לתקוף ספק קטן או את המחשב של אחד העובדים.
בדר"כ אבטחת המחשבים של החברות הקטנות ו/או העובדים היא ברמה נמוכה.
תקיפה של חברה קטנה המספקת שירותים לחברות גדולות יכולה לתת להאקר דלת כניסה למערכות מחשב של החברה הגדולה. אפשרות נוספת היא תקיפת מחשב של אחד העובדים ודרך אותו המחשב להתחבר למערכות החברה.

חדירה למכשירים אלקטרונים חכמים – כמות השימוש בטלפונים במהלך הקורונה גדלה ואיתה גם כמות הווירוסים, זה יכול להיות גנבת זהות, פישינג, מייל, אתרי HOSTING (שירותי אירוח אתרים), SMS או כמשחק שאחד הילדים התקין.

גוגל מנסים לעבוד קשה כדי להסיר את כל הפרסומות המזויפות אבל הפרסומות ממשיכות להגיע גם למיילים וגם לטלפונים ואיתן המתקפות, משיכת המידה והדרישה לתשלום.

עבודה-היברידית-תמונת-רקע

רוצה לבחון את עצמך או אולי את עובדיך?

במטרה להתמודד ולמנוע מתקפות פישינג יצר מערך הסייבר הלאומי משחק "זהה את המתחזה" במטרה ללמוד מהי הודעה אמיתית ברשת ומהי הודעה מזויפת שכל מטרתה שאיבת מידע.

להלן לינק למשחק:

https://www.gov.il/apps/cyber/SpotIt

שיחקת ונכשלת רק בלינק אחד – חטפת וירוס!!!

מניסיוננו, מרבית החברות מתחילות להגן על עצמן רק לאחר התקפת סייבר, ומי שלא משקיע בהגנה מגלה שכאשר תוקפים אותו זה יוצא ממש כואב ויקר.

אנו מזמינים אותך להקדים תרופה למכה ולבדוק את ההגנה על מערכות חברתך כבר היום.

לקבלת ייעוץ ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

12 + 4 =

צור קשר

תפריט

דף הבית

אודות

ייעוץ מחשבים

אבטחת מידע

גיבויים

תמיכה טכנית

מכירות

בלוג

צור קשר

לוגו צבעוני עם רקע שקוף לרקע כהה

SUD חברת בוטיק לשירותי IT מתקדמים