אנחנו לא מוכרים לך, אלא קונים בשבילך: חומרה, תוכנה, שרתים, ציוד היקפי…

וזה הבדל גדול. אין לנו חנות ואנחנו לא עוסקים במכירה. כל לקוח שלנו שזקוק למחשבים, שרתים, תוכנות, ציוד היקפי וכדומה יכול להיעזר בנו לצורך הקניה. מה גם ש"רשימת הקניות" נשענת על אפיון מקצועי שמגדיר את צורכי הארגון לביצוע עבודה אופטימלי. והיתרונות של רכישה דרכנו גדולים ומשמעותיים. הנה:

  1. לנו, ה'דילרים' לא ימכרו את מה שהם רוצים למכור אלא את מה שדרוש לך לעבודה, ועדיין, המחיר שנשיג בשבילך הוא מחיר תחרותי.
  2. אנחנו חוסכים לך זמן והרבה כאבי ראש כי הריצות, הנסיעות והחיפושים – עלינו.
  3. הקניה דרכנו כוללת לא רק אספקה עד לבית העסק אלא גם את שירות ההתקנה.
  4. כשהקנייה נעשית דרכינו היא כוללת אחריות תיקונים בבית הלקוח ולא במעבדה המרכזית.

בהמשך הדף נרחיב על כל אחד מהיתרונות כולל דוגמאות מהשטח ועדיין, אם ברצונך לדלג על הטקסט

ואל היתרונות בהרחבה:

חיסכון כספי משמעותי

כחברת בוטיק שעוסקת בפתרונות IT מתקדמים אנחנו גם מספקים ללקוחות שלנו את החומרה/ תוכנה/ציוד הדרוש להם. מתוקף כך, אנחנו נחשבים אצל הספקים והמשווקים כ"דילרים" ונהנים ממחירים אטרקטיביים. המטרה של הספק שנרוויח כדי שנקנה אצלו יותר. אבל יש יתרון הרבה יותר חשוב ממחיר משתלם… היתרון הבא:

בול מה שדרוש לך

נמחיש את העניין בדוגמא. לקוח שלנו רצה לחסוך או להרוויח וזה בסדר גמור. כל בית עסק רוצה להרוויח. הוא היה זקוק לעשר עמדות מחשב והתפתה למבצע באחת הרשתות (בלי שמות) שמוכרות מחשבים וציוד היקפי. הובטח לו שהוא מקבל את המילה האחרונה של מעבדי אינטל במחירי רצפה. מה שהוא לא יודע שאינטל מייצרת כמה וכמה דגמים ומעניקה מחירי מבצע לספקים לאותם דגמים שלא נמכרים או איך לומר ה"פחות מוצלחים". אצלנו זה לא יקרה. זה לא רק שאנחנו יודעים בדיוק איזה מעבד לקנות (כמו גם כל רכיב פנימי אחר) אלא גם האם יש צורך ב"השלמה והרחבה" כמו זיכרון נוסף.

לקוחות רבים פנו אלינו לאחר שעשו את הטעות: הם קנו על פי ה"מבצע" ולא על פי הצורך והאפיון, וכשהתברר שצריך לעשות "השלמות והרחבות", זה עלה להם ביוקר.

הריצות עלינו

פשוטו כמשמעו. אנחנו רצים בין הספקים והמשווקים השונים העיקר שעמדת העבודה תכיל את הרכיבים המתאימים לאפיון שעשינו ותכנון עליו סיכמנו. אנחנו נביא את הציוד עד אליך. הנסיעות, הריצות והזמן ש"נשרף" עלינו. וזה מוביל אותנו ליתרון הבא. שכרוך בזה הנוכחי באותה נשימה:

שירות מלא כולל התקנה

טכנאי מומחה הוא זה שיתקין וירכיב כל עמדת עבודה, כל חומרה נדרשת, כל תוכנה נרכשת וכל ציוד היקפי שבית העסק  זקוק לו. הכל נעשה מבלי לפגוע לרגע בזרימת העבודה של הארגון, בצורה הנקייה, המקצועית והאחראית ביותר. ויש כמובן את עניין האחריות והוא סופר-משמעותי.

אחריות בבית הלקוח

גם כאן נמחיש בדוגמא מהשטח את חשיבות האחריות שאנחנו קונים לך ביחד עם הציוד. קנית מחשבים למשרד במחיר משתלם מאד. חלף זמן ואחד המחשבים קרס כי המאוורר של ספק הכוח התקלקל. אמנם מגיע לך שירות תיקונים במסגרת האחריות אבל הוא ניתן במעבדה המרכזית של המשווק אי שם. וכך גם צריך לנסוע עד למעבדה, ועד שהמחשב תוקן עמדת העבודה היתה מושבתת. בחלוף שבוע +- שוב צריך לנסוע עד 'אי-שם' להחזיר את המחשב.

לנו, הספקים והמשווקים, נותנים אחריות לשלוש שנים בבית הלקוח. דגש על בית הלקוח. או שהתיקון יתבצע אצלך בבית העסק או שהמחשב ילקח לתיקון במעבדה ובינתיים תסופק לך עמדת עבודה חלופית, העיקר שרצף העבודה יימשך.

לפרטים נוספים, והזמנות רכישת ציוד בעבור הארגון/בית העסק שלך נשמח לעמוד לרשותך

שירותים נוספים

מכירות

תמיכה טכנית

גיבויים

אבטחת מידע

ייעוץ מחשבים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

7 + 5 =

צור קשר

תפריט

דף הבית

אודות

ייעוץ מחשבים

אבטחת מידע

גיבויים

תמיכה טכנית

מכירות

בלוג

צור קשר

לוגו צבעוני עם רקע שקוף לרקע כהה

SUD חברת בוטיק לשירותי IT מתקדמים