אודות

לוגו-SUD

Software Utilities
מי האנשים שעומדים מאחורי השם

בכוונת תחילה כתבנו בכותרת "מי האנשים…" כי בסופו של יום, יהיה שם החברה אשר יהיה, זה הגורם האנושי שקובע את איכויותיה ואת היתרונות והתועלות מהם נהנים לקוחותיה. ונתחיל מהראש:

נעים להכיר,

שמי רונן פרג, אני הבעלים והמקים של SUD ויחד איתי מגיעות לכל אחד מלקוחותינו יותר מ-20 שנות ניסיון אותן צברתי בתחום האינטגרציה וניהול רשתות IT כמנהל רשתות בכיר וכמומחה מערכות מידע בסביבת לינוקס ומייקרוסופט.

הרקורד העשיר הזה פועל לטובת עשרות הלקוחות שלי לא רק ברמת הידע והמקצועיות אלא גם ביכולת לצרף לנבחרת המקצוענים של SUD את אנשי המקצועי הטובים ביותר שיטפלו במערכות המחשבים בארגון.

כולם בעלי הסמכה ותעודות של מיקרוסופט ,לינוקס, VMWARE ,HP ואבטחת מידע. זאת ועוד…

ה-HARDCORE על פיו אנחנו פועלים

כאן לא צריך להרבות במילים כי כל אחד מעובדי SUD מכוייל ומכוון השיג את המטרה האחת והיחידה: לדאוג שמערכת המחשבים שלך תפעל באופן רציף ותקין כדי יהיה לך ולעובדים את חופש הפעולה הרחב והיכולת המירבית להתמקד בעבודת האירגון ללא מעצורים ועיכובים וכאן נכנסים שלושת יתרונות ה"בוטיק" לתמונה

ואלה הם שלושה יתרונות גדולים וחשובים במיוחד:

הזמינות

כדי לעמוד בהתחייבות שלנו "לדאוג שמערכת המחשבים בארגון תפעל באופן רציף ותקין…" אנחנו חייבים להיות זמינים בכל עת. אחד הכלים שעוזרים לנו לעמוד במשימה היא השליטה והבקרה מרחוק על כל פרט במערכת המחשבים בארגון. כך, במקרים רבים אנחנו מדווחים על תקלה ודואגים לתקנה עוד הרבה לפני שהדבר נודע לך. בעצם, התקלה, מבחינתך היא דיווח על משהו שהיה ואיננו.

הגמישות

חברת בוטיק שהתמחותה לספק שירותי IT לחברות בכל סדר גודל – SMB BUSINESS – חייבת לגלות גמישות כדי להיענות לכל צורך בכל היקף ובכל שעה.

השירות

משלים את יתרונות הגמישות והזמינות הוא הפן האנושי. האדם שמכיר את מערכת המחשבים אצלך בארגון. כמה נעים לראות פנים מוכרות שמאחוריהן עומד האדם שהיה גם בפעם הקודמת ואתם כבר יודעים שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. הבחור החייכן שעושה את מלאכתו ממקום של הנאה ורצון לשרת. זו אחת הסיבות מדוע, אני רונן פרג, הבעלים, בוחר את מי שעובד איתנו ב… פינצטה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

9 + 12 =

צור קשר

תפריט

דף הבית

אודות

ייעוץ מחשבים

אבטחת מידע

גיבויים

תמיכה טכנית

מכירות

בלוג

צור קשר

לוגו צבעוני עם רקע שקוף לרקע כהה

SUD חברת בוטיק לשירותי IT מתקדמים